Informacje kontaktowe

Ostatni wolny Apartament w centrum Gdyni

Absolutnie niezwykły apartament o dużych oknach wychodzących na północny zachód i południowy wschód. W mieszkaniu znajdują się aż 4 duże pokoje: okazały salon połączony z aneksem kuchennym, duża sypialnia i dwa dodatkowe pokoje. Ponadto do dyspozycji domowników jest również hall z funkcjonalną wnęką pod zabudowę oraz komfortowa łazienka.

O INWESTYCJI

Kamienica Abrahama w centrum Gdyni to 15 absolutnie wyjątkowych Apartamentów, 2 Penthousy z tarasami, miejsca parkingowe oraz lokale usługowe usytuowane na parterze kamienicy.

Dzięki rozbudowanej infrastrukturze budynku oraz podwyższonym standardzie jego wykonania, mieszkańcy Kamienicy Abrahama będą mogli cieszyć się przestrzenią i komfortem. Stylowa kamienica gwarantuje warunki mieszkaniowe na najwyższym poziomie.

BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA

Kamienica Abrahama to synonim komfortu i bezpieczeństwa. Na mieszkańców czekają liczne udogodnienia, takie jak podziemna hala garażowa, cichobieżne windy, zabezpieczona strefa podwórza, videodomofony czy monitoring oraz znacznie więcej.

STYL I PRZESTRZEŃ

Współczesna architektura Kamienicy Abrahama, ze szklaną fasadą oraz z dużymi przeszklonymi strefami o industrialnym charakterze, pozwala zachować niezwykle cenne poczucie przestrzeni i komfortu w centrum miasta.

APARTAMENTY GOTOWE DO ODBIORU

Doskonała lokalizacja w centrum Gdyni, 500 metrów od morza

Gdynia to miasto przyszłości. Rosnąca w błyskawicznym tempie popularność tego miasta wśród inwestorów i turystów czyni Gdynię jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w kraju. Gdyńska Starówka to centrum biznesu, kultury i rozrywki. Najmodniejsze kluby, siedziby największych firm, galerie sztuki oraz liczne atrakcje przyciągają jak magnes. W tym pulsującym sercu miasta usytuowana jest Kamienica Abrahama przy ul. Abrahama 13, więcej informacji o Gdyni na www.gdynia.pl.