logo-wzgorze-moniuszki-ii

Informacje kontaktowe

Nowa sprzedaż mieszkań przy ulicy Moniuszki.

Ruszyła sprzedaż mieszkań w budynku powstającym przy ulicy Moniuszki w Kościerzynie. Mieszkania zostaną oddane do dyspozycji lokatorów już w III kwartale 2020 roku.

Aby przejrzeć plany nowych mieszkań, zapraszamy do zaktualizowanej zakładki tabela mieszkań, lub pobrania planów na komputer, klikając w bocznym menu na pobierz plany.

Wzgórze Moniuszki II

NOWY Budynek  – ul. Moniuszki 17 – Termin realizacji III kw. 2020 r.

Komfortowe mieszkania

Mieszkania zgodnie z założeniami wykonawcy – firmy Repiński – będą charakteryzować się przede wszystkim nowoczesnością, przestronnością oraz funkcjonalnością. W trzypiętrowym budynku znajdzie się 52 lokali mieszkalnych. Wśród nich będą mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od około 20 do nawet 75 metrów kwadratowych. Ponadto wszystkie mieszkania znajdujące się na parterze będą miały tarasy wraz z ogródkami przydomowymi, a pozostałe mieszkania – przestronny balkon.

Kameralny budynek z wygodną i bezpieczną przestrzenią wspólną

Na kameralną, domową atmosferę panującą w tym budynku przy ulicy Moniuszki będzie wpływać nie tylko mała liczba mieszkań, ale także liczne udogodnienia. Wśród nich są takie, które zwiększają komfort korzystania z budynku i przestrzeni wspólnej (miejsca postojowe w hali garażowej, komórki lokatorskie, cichobieżne windy, miniplac zabaw, udogodnienia dla rowerzystów), takie, które gwarantują poczucie bezpieczeństwa i zaspokajają potrzebę prywatności (drzwi antywłamaniowe, izolacje akustyczne) oraz takie, które zapewniają niższy czynsz (ogrzewanie miejskie, indywidualne liczniki wody).

Rzetelny i terminowy wykonawca

Kupno mieszkania jest bardzo ważną decyzją. Podczas jej podejmowania należy zwrócić uwagę na wiele rzeczy. Jedną z istotniejszych z pewnością jest jakość wykonania budynku, przestrzeni wspólnej i samego mieszkania. W tej kwestii warto stawiać na sprawdzone i doświadczone marki. Firma Repiński dokłada starań, aby w pełni usatysfakcjonować klientów, a wypowiedzi lokatorów potwierdzają, że jest to marka ciesząca się zaufaniem klientów: „Tyle słyszy się o oddawaniu mieszkań z opóźnieniem, a tu – niespodzianka. Mieszkanie dostaliśmy przed terminem. Wszystko jest pięknie wykończone. Bez prowizorki. Od razu po wejściu na klatkę schodową widać, że budynek jest urządzony z klasą”. Faktycznie – firma Repiński oddała 2 budynki osiedla Nowe Śródmieście III 2 miesiące przed czasem.

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat oferty, warto skontaktować się z firmą Repiński telefonicznie pod numerem (+48) 783 430 555.

standard-wzgorze-moniuszki-6-06

Zakup mieszkania gwarantuje udział w gruncie i wpis własności w Księdze wieczystej.
Mieszkanie własnościowe, gwarantuje swobodę i poczucie stabilizacji.

Przyjazne otoczenie i dobra lokalizacja

Budynek będzie częścią niewielkiego osiedla Wzgórze Moniuszki. To miejsce dla osób, dla których ważna jest spokojna okolica, rozsądne koszty zakupu i utrzymania mieszkania oraz atrakcyjna lokalizacja. Osiedle z znajduje się w cichej i spokojnej części miasta, nieodległej od jego centrum. Niedaleko mieszczą się zarówno najważniejsze instytucje państwowe, placówki handlowo-usługowe, zdrowotne, sportowe i oświatowe.

Sprawdź film z poprzedniej realizacji

Centrum Kaszub

Jest to miejsce ulokowane w centrum pięknych Kaszub, które słyną z dbałości o własny mikroklimat, a zarazem mnogość atrakcji sezonowych. Dla szukających propozycji wypoczynku polecamy miejscowości turystyczne gdzie znajdziemy regionalną agroturystykę; liczne rzeki, na których organizowane są spływy kajakowe; ciche malownicze jeziora, nad które warto się wybrać w czasie wolnym na chwilę relaksu.

Region Kaszubski dla wypoczywających aktywnie, to również trasy rowerowo-trekingowe.Kościerzyna to miasto mocno rozwijające się, dlatego może też być dla Ciebie wielką szansą na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań na miejscowy rynek. Serdecznie zapraszamy do wygodnego życia na pojezierzu Kaszubskim, w mieście Kościerzyna, w miejscu które posiada bogate walory naturalne.

MAPA WYDZIERANKA.indd

Źródło: lot-sercekaszub.pl