Termin zakończenia

do 30 czerwca 2018 r.

logo-zakatekmoniuszki

Informacje kontaktowe

O INWESTYCJI

Kościerzyna to miasto wielu możliwości. Ta nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się miejscowość przyciąga nowych mieszkańców oraz turystów. Doskonale skomunikowana z Trójmiastem i sąsiednimi regionami, a równocześnie stanowiąca serce Kaszub – krainy lasów i jezior – jest miejscem o niezwykle atrakcyjnym położeniu. W tej modnej lokalizacji znajduje się nowa inwestycja mieszkaniowa – Zakątek Moniuszki. Etap sprzedaży mieszkań trwa od stycznia 2017 r.

Zakątek Moniuszki to inwestycja skierowana dla ceniących sobie kameralność, przestrzeń oraz spokój. Duże, przestrzenne okna, oraz różna struktura mieszkań pozwala zadecydować w wyborze mieszkania z możliwością indywidualnej aranżacji wnętrza. Każde z mieszkań posiada balkon lub taras, dodatkowo na parterze ogródki przydomowe. Podobnie jak w naszych poprzednich projektach tutaj także zapewniliśmy mieszkańcom funkcjonalną wspólną przestrzeń m.in. plac zabaw dla dzieci. Inwestycja jest bardzo dobrze usytuowana względem stron świata, co skutkuje większym nasłonecznieniem mieszkań oraz odbija się w solidnym dociepleniu. Dbając również o kwestię poczucia dodatkowego bezpieczeństwa teren inwestycji został ogrodzony, a mieszkania parterowe zostały wyposażone w okucia antywłamaniowe.

W budynku znajdować się będzie 68 mieszkań  w tym:

  • jednopokojowe o pow. ok. 34 m2
  • Dwupokojowe o pow. od 38 – 44 m2
  • Trzypokojowe o pow. 50 – 64 m2
  • Czteropokojowe o pow. ok. 72 m2

Do każdego mieszkania przypisana jest komórka lokatorska tzw. piwniczka w gratisie

59 miejsc w hali garażowej podziemnej oraz 9 miejsc postojowych zewnętrznych
Budynki połączone jedną wspólną halą garażową podziemną poprzez cichobieżne windy.

Zakończenie realizacji: 2018 r.

PRZYJAZNE OTOCZENIE

By zagwarantować najbardziej dogodne warunki do życia, inwestycja znajduje się w cichej części centrum ciągle rozwijającego się miasta Kościerzyna, gwarantującego swoim mieszkańcom między innymi darmową komunikację miejską. Zaletą tej lokalizacji niewątpliwie jest niewielka odległość do wszystkich najważniejszych instytucji państwowych, placówek handlowo-usługowych, zdrowotnych, sportowych (basen, siłownia, fitness), oświatowych (w tym przedszkola i szkoła podstawowa z gimnazjum) oraz przystanków autobusowych.

Warto też wspomnieć o powstającej już obwodnicy, dzięki której transport po mieście stanie się jeszcze bardziej przyjemny. Na uwagę zasługuje też niewielka odległość do Trójmiasta.

Jest to miejsce ulokowane w samym centrum pięknych Kaszub (bliskie sąsiedztwa lasu), które słyną z dbałości o własny mikroklimat, a zarazem mnogość atrakcji sezonowych. Dla szukających propozycji wypoczynku polecamy malownicze miejscowości turystyczne, rzeki, na których organizowane są spływy kajakowe oraz jeziora, nad które warto się wybrać w wolnym czasie na chwilę relaksu.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY LOKALIZACJI

Prestiżowym atutem inwestycji „Zakątek Moniuszki” niewątpliwie jest jej lokalizacja. Niewielkie odległości do wszystkich najważniejszych instytucji państwowych, placówek handlowo-usługowych, zdrowotnych, sportowych, oświatowych (w tym przedszkola i szkoła podstawowa z gimnazjum) oraz przystanków autobusowych, sprawiają że niezależnie od tego, ile masz lat, czym się zajmujesz i jakie masz zainteresowania, nie musisz się obawiać o czas, który mógłbyś stracić na dotarcie w kluczowe miejsca.

Przekonaj się że zapewniamy komfort oraz bezpieczeństwo

68 mieszkań  w tym jednopokojowe o metrażu do 34 m2
Dwupokojowe o pow. od 38- 44 m2
Trzypokojowe o pow. 50 – 64 m2
Czteropokojowe o pow. ok 72 m2