logo-nowe-srodmiescie-3

Termin realizacji

marzec 2019 r.

Informacje kontaktowe

Nowe Śródmieście III

Nowe Śródmieście III to kontynuacja inwestycji kierowana do osób ceniących sobie spokój i wygodę w centralnej części miasta Kościerzyna. Podobnie jak w naszych poprzednich projektach zapewniamy wysoki standard wykończenia przestrzeni wspólnej oferując mieszkańcom między innymi:

  • cichobieżne windy łączące wszystkie kondygnacje z halą garażową włącznie,
  • miejsca postojowych w hali garażowej,
  • miniplac zabaw,
  • ogrodzenie terenu inwestycji dla poczucia dodatkowego bezpieczeństwa,
  • wyposażenie okien parterowych w okucia antywłamaniowe.

Inwestycja w szczegółach

Nowe Śródmieście III to również zastosowanie nowatorskich rozwiązań architektonicznych oraz układów mieszkań w których oferujemy przestronne wnętrza z możliwością indywidualnej aranżacji.

Do dyspozycji w budynkach 13 oraz 15 znajdować się będzie 45 lokali mieszkalnych i 3 usługowe, które rozmieszczone będą na 4 kondygnacjach. Ponad to wszystkie mieszkania parterowe będą posiadały duże tarasy (ok. 10 m2), a każde mieszkanie znajdujące się na wyższych kondygnacjach swój balkon. Wszystkie lokale wyposażone są w nowoczesne przeszklenia stolarki okiennej oraz zawierają własny licznik na ciepło i wodę.

  • W budynkach znajdować się będzie 45 mieszkań w tym:
  • jednopokojowe o metrażu ok. 33 m2,
  • dwupokojowe o pow. ok. 41 – 47 m2,
  • trzypokojowe o pow. 53 – 61 m2.

Zakup mieszkania gwarantuje udział w gruncie.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY LOKALIZACJI

By zagwarantować najbardziej dogodne warunki do życia, inwestycja znajduje się w cichej części centrum ciągle rozwijającego się miasta Kościerzyna, gwarantującego swoim mieszkańcom między innymi darmową komunikację miejską. Zaletą tej lokalizacji niewątpliwie jest niewielka odległość do wszystkich najważniejszych instytucji państwowych, placówek handlowo-usługowych, zdrowotnych, sportowych, oświatowych (w tym przedszkola i szkoła podstawowa z gimnazjum) oraz przystanków autobusowych.

Warto też wspomnieć o otwartej już obwodnicy miasta, która sprawiła że niezależnie od tego, ile masz lat, czym się zajmujesz i jakie masz zainteresowania, nie musisz się obawiać o czas, który mógłbyś stracić w korkach na dotarcie w kluczowe miejsca. Idąc dalej niedawno powstała również kolej metropolitalna, oferująca szybkie bezpośrednie połączenia z Trójmiastem (Gdańsk, Gdynia).

CENTRUM KASZUB

Jest to miejsce ulokowane w centrum pięknych Kaszub, które słyną z dbałości o własny mikroklimat, a zarazem mnogość atrakcji sezonowych. Dla szukających propozycji wypoczynku polecamy miejscowości turystyczne gdzie znajdziemy regionalną agroturystykę; liczne rzeki, na których organizowane są spływy kajakowe; ciche malownicze jeziora, nad które warto się wybrać w czasie wolnym na chwilę relaksu. Region Kaszubski dla wypoczywających aktywnie, to również trasy rowerowo-trekingowe.

Kościerzyna to miasto mocno rozwijające się, dlatego może też być dla Ciebie wielką szansą na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań na miejscowy rynek. Serdecznie zapraszamy do wygodnego życia na pojezierzu Kaszubskim, w mieście Kościerzyna, w miejscu które posiada bogate walory naturalne.

MAPA WYDZIERANKA.indd

Źródło: lot-sercekaszub.pl

Przekonaj się że zapewniamy komfort oraz bezpieczeństwo