Wygoda życia w mieście

Wyjątkowa lokalizacja dla tych, którzy pragną spokoju,
zachowując jednocześnie dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia.

Wygoda życia w mieście

Wyjątkowa lokalizacja dla tych, którzy pragną spokoju,
zachowując jednocześnie dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia.

Świętopełka

Kościerzyna – ul. Świętopełka 2i

Znalezienie idealnego miejsca do życia poza zgiełkiem wielkiego miasta nie oznacza rezygnacji z wygody i dostępu do pracy. Teraz masz okazję posiadać to wszystko na wyciągnięcie ręki! Inwestycja usytuowana przy ulicy Świętopełka 2 w Kościerzynie znajduje się zaledwie 400 metrów do dworca PKP od inwestycji. Atrakcyjne miejsce dla osób chcących mieszkać w spokojnej okolicy z bliskim dostępem do jezior, z możliwością skorzystania z darmowej komunikacji miejskiej w dojazdach do pracy. To niewątpliwie ogromna zaleta dla wszystkich, którzy codziennie dojeżdżają do pracy koleją.

 

W duchu koncepcji 15-minutowego miasta, dążymy do zapewnienia mieszkańcom szybkiego i wygodnego dostępu do wszystkich niezbędnych udogodnień, nie zapominając również o komunikacji lokalnej. Świętopełka to także bliskość przystanku PKS, gdzie dostępna jest darmowa komunikacja miejska. To jeszcze jedno udogodnienie, które sprawia, że nasze miejsce staje się idealnym miejscem do zamieszkania.

 

W trzykondygnacyjnym budynku oferujemy 30 komfortowych mieszkań. Wśród nich znajdziesz zarówno dwu-, jak i trzypokojowe lokale o powierzchni od około 39 do aż 67 m2 powierzchni użytkowej. Każde mieszkanie posiada przeszklony balkon, taras lub ogródek, w przypadku mieszkań parterowych, zapewniając dodatkową przestrzeń do relaksu i odpoczynku na świeżym powietrzu.

 

Nasza lokalizacja to także centralne miejsce na malowniczych Kaszubach, które słyną z wyjątkowego mikroklimatu, pięknych krajobrazów naturalnych i bogactwa sezonowych atrakcji. Region Kaszubski, gdzie realizujemy nasze inwestycje, jest znany z regionalnej agroturystyki, urokliwych jezior, które są idealne na chwile relaksu, rezerwatów przyrody i parków krajobrazowych doskonałych na rodzinne spacery. Dla aktywnie wypoczywających mamy także liczne trasy rowerowe i szlaki trekkingowe, a także rzeki, na których można zorganizować emocjonujące spływy kajakowe. Wszystko to sprawia, że ta lokalizacja to nie tylko wygoda w dojeździe do pracy, ale także bliskość do natury i możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

30

mieszkań w ofercie

39-67

pow. mieszkań w m2

Cichobieżna
winda

Szkoła muzyczna i podstawowa

Dworzec
PKP / PKS

Ogrzewanie
z sieci miejskiej

Monitoring wejścia
do budynku

Hala
garażowa

Mieszkanie
własnościowe

Izolacje
akustyczne

Drzwi
antywłamaniowe

Plac
zabaw

Zbiórcza
antena TV

Monitoring
hali garażowej

Udogodnienia
dla roweżystów

Tereny
zielone

Całoroczna
rekreacja

Postęp prac budowlanych

Sprawdź najważniejsze terminy z podziałem na poszczególne etapy

czerwiec 2022

Start

budowy

wrzesień 2023

Start

sprzedaży

.

Stan

„Zero”

.

Stan surowy

otwarty

.

Stan surowy

zamknięty

30 listopad 2024

Pozwolenie

na użytkowanie

30 listopad 2024

Przekazanie

kluczy

Udogodnienia na codzień

Budynki wyposażone są w cichobieżne windy łączące wszystkie kondygnacje z podziemną halą garażową z automatyczną bramą garażową sterowaną pilotem włącznie.

 

Nasi nabywcy mają możliwość zakupu dodatkowego pomieszczenia gospodarczego. Dzięki temu zyskują przestrzeń do zagospodarowania i ograniczają powierzchnię magazynową w swoim mieszkaniu.

Wysoki standard części wspólnych

Części wspólne budynków wykończone są w nowoczesnym stylu. Stosujemy szlachetne materiały wykończeniowe, a zamontowane oświetlenie LED sterowane czujnikami ruchu, znacznie zmniejsza zużycie energii elektrycznej oraz nie zawiera szkodliwej rtęci.

 

Nasze budownictwo jest przyjazne środowisku i  korzystnie wpływa na kieszeń mieszkańców.

Poczucie bezpieczeństwa

Dbając o bezpieczeństwo naszych mieszkańców oferujemy antywłamaniowe drzwi wejściowe. Dodatkowo dla podwyższenia standardu bezpieczeństwa wszystkie mieszkania parterowe są wyposażone w okucia antywłamaniowe.

 

Wszystkie mieszkania są również wyposażone w nowoczesne videodomofony.

Ogrzewanie z sieci miejskiej

Ogrzewanie osiedla z sieci miejskiej jest jedną z najwygodniejszych, najbardziej ekonomicznych i ekologicznych metod ogrzewania.

 

Każde mieszkanie jest indywidualnie opomiarowane, dając możliwość kontroli nad faktycznym zużyciem ciepła oraz wody. To rozwiązanie umożliwia mieszkańcom sprawne zarządzanie domowym budżetem.

Komfort mieszkania

Do mieszkań przynależą przeszklone balkony, tarasy oraz zaaranżowane ogródki w mieszkaniach parterowych. Zadbaliśmy także o dźwiękoszczelność mieszkań dzięki zastosowaniu izolacji akustycznych o właściwościach wygłuszających.

 

Na dachu zostanie zamontowana nowoczesna antena TV dla telewizji naziemnej i satelitarnej, która pozwala wyeliminować konieczność zakupu własnych anten, poprowadzony został również światłowód. Rozwiązania te gwarantują wysoką jakość obrazu oraz umożliwiają korzystanie z dodatkowych usług multimedialnych.

Przyjazne otoczenie i lokalizacja

To miejsce dla osób, dla których ważna jest spokojna okolica oraz atrakcyjna lokalizacja.

 

Osiedle z znajduje się w cichej, spokojnej części miasta, nieodległej od jego centrum, zaledwie 400 metrów od Dworca Kolejowego i Przystanku PKS. Niedaleko mieszczą się zarówno najważniejsze instytucje państwowe, placówki handlowo-usługowe, zdrowotne, sportowe jak i oświatowe.

Serce Kaszub w myśl miasta 15 minutowego

Pozwól sobie na relaks i radość z korzystania z bliskości natury także w tygodniu mieszkając w miejscu z pełną infrastrukturą, która spełnia wszystkie niezbędne oczekiwania. Faktem jest, że kontakt z naturą ma pozytywny wpływ na nasze samopoczucie i redukcję stresu.

 

Mieszkania z naszej oferty zgodnie z ideą 15 minutowego miasta znajdują się na osiedlach z rozbudowaną strefą usługową, aby mieszkańcy mieli szybki i bliski dostęp do lokalnych usług oraz wszystkich potrzebnych do funkcjonowania miejsc.

Park, zieleń i mała architektura

Wiemy, że nasze osiedla znajdują się w sąsiedztwie kaszubskiego lasu i terenów rekreacyjnych, ale dbamy także o to, by zieleń była na samym osiedlu. Zagospodarowanie infrastruktury między naszymi blokami to nie tylko chodniki czy oświetlenie ale także liczne nasadzenia i trawy. Jesteśmy również przyjaźni dla rowerzystów oferując przed każdym z budynków stojaki.

 

Inwestycja przy ul. Świętopełka znajduje się w bliskim sąsiedztwie Costerina Park. Jest to rodzinne centrum rozrywki, a w nim: strefa gastronomiczna, mini golf, gry zespołowe, park linowy, tor przeszkód dla najmłodszych, ASG – Air Soft Guns, labirynt, łucznictwo, warsztaty, animacje i wiele innych.

Centrum malowniczych Kaszub

Jest to miejsce ulokowane w centrum pięknych Kaszub, które słyną z dbałości o własny mikroklimat, a zarazem mnogość atrakcji sezonowych.

 

Dla szukających propozycji wypoczynku polecamy miejscowości turystyczne gdzie znajdziemy regionalną agroturystykę; ciche malownicze jeziora, nad które warto się wybrać w czasie wolnym na chwilę relaksu; dla wypoczywających aktywnie, to również trasy rowerowo-trekingowe oraz liczne rzeki, na których organizowane są spływy kajakowe.

Rzetelny i terminowy wykonawca

Kupno mieszkania jest bardzo ważną decyzją. Podczas jej podejmowania należy zwrócić uwagę na wiele podmiotów. Jednym z istotniejszych z pewnością jest jakość wykonania budynku, przestrzeni wspólnej, samego mieszkania, tzw. standard deweloperski oraz deklarowana terminowość oddawania inwestycji.

Lokalizacja

Położenie inwestycji oraz jej atrakcyjnych lokalizacji w sąsiedztwie.

Najbliższe otoczenie

Park rekreacji – Jezioro Kapliczne400 m.4 min
Rekreacja – Las – najbliższe wejście2,9 km.5 min
Rekreacja – Rezerwat przyrody – Strzelnica2,9 km.29 min
Costerina Park800 m.8 min
Ogródki działkowe700 m.7 min
Formed – Gabinety lekarskie500 m.5 min
Zielone Wzgórze – Ogródki dzaiłkowe700 m.7 min
Rekreacja – Aqua Centrum – basen, siłownia3,5 km.6 min
Rekreacja – Przystań kajakowa2,3 km.4 min
Rekreacja – Klub Fitness1,1 km.11 min
Rekreacja – Kino REMUS1,4 km.14 min
Restauracja – McDonald’s2,7 km.7 min
Restauracja – KFC1,2 km.12 min
Restauracja/ Bar – Stary Browar1,3 km.13 min
Kościół1,2 km.12 min
Handel – Piekarnia, sklep spożywczy200 m.2 min
Handel – Biedronka1,0 km.10 min
Handel – Mrówka, Action, Lidl, Rossmann3,3 km.7 min
Handel – Galeria Kościerska1,6 km.4 min
Handel – Galeria Wybickiego1,4 m.4 min
Komunikacja – Dworzec PKS400 m.4 min
Komunikacja – Dworzec PKP400 m.4 min

Centrum rekreacji

Gdańsk, Gdynia, Sopot 57 km . 45 min
Starogard Gdański 49,5 km . 49 min
Bory Tucholskie – Park Narodowy 48,3 km . 46 min
Kamienne kręgi – Odry 55,5 km . 58 min
Kamienne kręgi – Węsiory 18,9 km . 22 min
Koszałkowo – Aktywny Wypoczynek 20,3 km . 21 min
Ostrzyce 22,8 km . 23 min
Ręboszewo – Wiatrak 26,1 km . 25 min
Sierakowice 29,5 km . 31 min
Stężyca 11 km . 13 min
Szarlota – Ośrodek – Jezioro Osuszyno 3,9 km . 5 min
Szymbark – Dom do góry nogami 15,7 km . 16 min
Wdzydze Kiszewskie – Park Krajobrazowy 17,3 km . 18 min
Wieżyca – Wieża widokowa 18,3 km . 17 min
Zamek w Bytowie 37,2 km . 35 min
Zamek w Łapalicach 34,4 km . 41 min

Wskazówki dojazdu do inwestycji – ul. Świętopełka

Możliwość indywidualnej
aranżacji wnętrza

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy możliwość aranżacji wnętrz. Dzięki temu każdy z mieszkańców może dostosować mieszkanie do indywidualnych potrzeb.

Doradztwo kredytowe

Całkowicie niezależni eksperci kredytowi

Oferujemy bezpłatne doradztwo kredytowe dla firm i osób prywatnych. Wspólnie wybierzemy najlepszą ofertę wśród kilkudziesięciu banków w Polsce.

Umów się na spotkanie

Możliwość umówienia się w dogodnym dla Klienta czasie.

poniedziałek – piątek: 8.00 – 14.00

+48 783 430 555

Telefon Kontaktowy

Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania.

Zadzwoń, a sekretariat udzieli informacji.

Numer do sekretariatu

+48 58 680 19 31

Formularz Kontaktowy

Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania. Wypełnij formularz, a nasz sekretariat skontaktuje się z Tobą.

Szukasz mieszkania?

Chętnie doradzimy i odpowiemy na Twoje pytania. Wypełnij formularz lub zadzwoń, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Biuro sprzedaży mieszkań

+48 783 430 555