Informacje kontaktowe

O INWESTYCJI

Nowe Śródmieście przy ul. 31 Stycznia, to przede wszystkim inwestycja skierowana dla ceniących sobie komfort życia w centrum miasta. Cechuje się ona zastosowaniem nowatorskich rozwiązań architektonicznych oraz układów mieszkań. Podobnie jak w naszych poprzednich projektach zapewniliśmy mieszkańcom funkcjonalną wspólną przestrzeń oraz znajdujący się z tyłu budynku zagospodarowany plac rekreacyjny. Mieszkania zapewniają przestronne wnętrza z możliwością indywidualnej aranżacji.

W budynku znajdować się będzie do dyspozycji 36 lokali, w tym 33 lokale mieszkalne + 3 lokale usługowe nieuciążliwe, które rozmieszczone będą na 4 kondygnacjach, a także 36 pomieszczeń pomocniczych typu komórki lokatorskie. Wszystkie kondygnacje razem z podziemną halą garażową, w której mieści się 37 miejsc postojowych, będą połączone cichobieżną windą. Ponad to wszystkie mieszkania parterowe będą zawierać duże tarasy (ok. 10 m2), a mieszkania znajdujące się na wyższych kondygnacjach swój balkon. Każde mieszkanie wyposażone jest w nowoczesne przeszklenia typu stolarki okiennej, zawierające własny licznik na ciepło i wodę. Zakup będzie też gwarantował udział w gruncie. Całość przedsięwzięcia zamknie wysoka jakość wykończenia części wspólnych o czym można się przekonać oglądając film z realizacji (odnośnik do filmu podany jest poniżej).

PRZYJAZNE OTOCZENIE

By zagwarantować najbardziej dogodne warunki do życia, inwestycja znajduje się w cichej części centrum ciągle rozwijającego się miasta Kościerzyna, gwarantującego swoim mieszkańcom między innymi darmową komunikację miejską. Zaletą tej lokalizacji niewątpliwie jest niewielka odległość do wszystkich najważniejszych instytucji państwowych, placówek handlowo-usługowych, zdrowotnych, sportowych, oświatowych (w tym przedszkola i szkoła podstawowa z gimnazjum) oraz przystanków autobusowych.

Warto też wspomnieć o powstającej już obwodnicy, dzięki której transport po mieście stanie się jeszcze bardziej przyjemny. Na uwagę zasługuje też niewielka odległość do Trójmiasta.

Jest to miejsce ulokowane w samym centrum pięknych Kaszub, które słyną z dbałości o własny mikroklimat, a zarazem mnogość atrakcji sezonowych. Dla szukających propozycji wypoczynku polecamy malownicze miejscowości turystyczne, rzeki, na których organizowane są spływy kajakowe oraz jeziora, nad które warto się wybrać w wolnym czasie na chwilę relaksu.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY LOKALIZACJI

Prestiżowym atutem inwestycji „Nowe Śródmieście” niewątpliwie jest jej lokalizacja. Niewielkie odległości do wszystkich najważniejszych instytucji państwowych, placówek handlowo-usługowych, zdrowotnych, sportowych, oświatowych (w tym przedszkola i szkoła podstawowa z gimnazjum) oraz przystanków autobusowych, sprawiają że niezależnie od tego, ile masz lat, czym się zajmujesz i jakie masz zainteresowania, nie musisz się obawiać o czas, który mógłbyś stracić na dotarcie w kluczowe miejsca.

INSTYTUCJE PAŃSTWOWE

7 minut drogi piechotą, do głównych instytucji (Starostwa Powiatowego, Urzędu Miasta, ZUS, czy Urzędu Skarbowego).

PARK

Miejsce w którym znajduje się rozbudowany plac zabaw, specjalne ścieżki rowerowe, skatepark oraz boisko do gry w koszykówkę.

SZPITAL

Bardzo szybki dojazd do przychodni lekarskiej, a także Szpila Specjalistycznego.

OŚWIATA

5 minut piechotą do: przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum, bądź szkół wyższych.

MARKETY SPOŻYWCZE

5 minut drogi piechotą do takich marketów jak: Lidl, Polo Market, czy Biedronka.

KOMUNIKACJA MIEJSKA

3 minuty drogi piechotą do najbliższego przystanku autobusowego z darmową komunikacją miejską.

AQUA CENTRUM

Kompleks Sportowo – Rekreacyjny oferujący baseny, sauny oraz siłownię.

GELERIE HANDLOWE

Zapewniające markowe sklepy, a także klimatyczne kawiarnie i bary.

RYNEK

6 minut drogi piechotą na miejscowy rynek (fontanna, ławeczki, markowe sklepy, restauracje).

TURYSTYKA SEZONOWA

Mnogość malowniczych miejsc, w których można zdrowo wypocząć.

MIKROKLIMAT

Kaszuby to przede wszystkim malownicze tereny obdarzone bogatą naturą.

TRÓJMIASTO

Bliskie połączenie z Trójmiastem, bo zaledwie ~35 minut drogi samochodem.

Przekonaj się że zapewniamy komfort oraz bezpieczeństwo