logo-wzgorze0moniuszki

Informacje kontaktowe

Ruszyła sprzedaż w powstającym budynku 3.

Aby przejrzeć plany nowych mieszkań, zapraszamy do zaktualizowanej zakładki tabela mieszkań, lub pobrania planów na komputer klikając pobierz plany.

Wzgórze Moniuszki

Budynek 1 – ul. Stanisława Moniuszki 13 – Termin realizacji 9 października 2019 r.
Budynek 2 – ul. Stanisława Moniuszki 15 – Termin realizacji 15 listopada 2019 r.
NOWY Budynek 3 – ul. Małcużyńskiego 12 – Termin realizacji I kw. 2020 r.

Wzgórze Moniuszki to świetna propozycja dla osób, które szukają spokoju w atrakcyjnej lokalizacji za rozsądną cenę. Podobnie jak w naszych poprzednich projektach podnosząc mieszkańcom komfort życia zapewniamy innowacyjny standard wykończenia przestrzeni wspólnej. Tj. poczucie domostwa. W naszym budownictwie kontynuujemy trend nowatorskich układów mieszkań z przestrzenią otwartą oraz rozwiązań architektonicznych, w których oferujemy przestronne wnętrza z możliwością indywidualnej aranżacji.

Do dyspozycji w budynkach B1, B2 oraz B3 znajdować się będzie różnorodna struktura mieszkań, o maksymalnym wykorzystaniu funkcji mieszkania. Tj.

  • jednopokojowe o metrażu ok. 31 m2,
  • dwupokojowe o pow. ok. 38 – 49 m2,
  • trzypokojowe o pow. ok. 50 – 59 m2,
  • czteropokojowe o pow. ok. 69 – 70 m2.

Lokale mieszkalne rozmieszczone będą na 4 kondygnacjach połączonych cichobieżną windą z podziemną halą garażową, gdzie również znajdują się dodatkowe pomieszczenia przy garażowe i komórki lokatorskie. Każde z mieszkań posiada balkon, na parterze taras. 75% mieszkań parterowych, będą posiadały własne ogródki przydomowe. Niski czynsz, ogrzewanie miejskie, mieszkania z indywidualnym opomiarowaniem w liczniki na wodę ciepłą, zimną i ogrzewanie miejskie.

standard-wzgorze-moniuszki-6-06

Zakup mieszkania gwarantuje udział w gruncie i wpis własności w Księdze wieczystej.
Mieszkanie własnościowe, gwarantuje swobodę i poczucie stabilizacji.

Komfort na codzień

Inwestycja znajduje się w cichej części rozwijającego się miasta Kościerzyna, gwarantującego swoim mieszkańcom między innymi darmową komunikację miejską. Zaletą tej lokalizacji niewątpliwie jest niewielka odległość do wszystkich najważniejszych instytucji państwowych, placówek handlowo-usługowych, zdrowotnych, sportowych, oświatowych (w tym przedszkola i szkoła podstawowa z gimnazjum) oraz przystanków autobusowych.

Warto też wspomnieć o otwartej już obwodnicy miasta, która sprawiła że niezależnie od tego, ile masz lat, czym się zajmujesz i jakie masz zainteresowania, nie musisz się obawiać o czas, który mógłbyś stracić w korkach na dotarcie w kluczowe miejsca. Idąc dalej niedawno powstała również kolej metropolitalna, oferująca szybkie bezpośrednie połączenia z Trójmiastem (Gdańsk, Gdynia).

Sprawdź film z poprzedniej realizacji

Centrum Kaszub

Jest to miejsce ulokowane w centrum pięknych Kaszub, które słyną z dbałości o własny mikroklimat, a zarazem mnogość atrakcji sezonowych. Dla szukających propozycji wypoczynku polecamy miejscowości turystyczne gdzie znajdziemy regionalną agroturystykę; liczne rzeki, na których organizowane są spływy kajakowe; ciche malownicze jeziora, nad które warto się wybrać w czasie wolnym na chwilę relaksu.

Region Kaszubski dla wypoczywających aktywnie, to również trasy rowerowo-trekingowe.Kościerzyna to miasto mocno rozwijające się, dlatego może też być dla Ciebie wielką szansą na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań na miejscowy rynek. Serdecznie zapraszamy do wygodnego życia na pojezierzu Kaszubskim, w mieście Kościerzyna, w miejscu które posiada bogate walory naturalne.

MAPA WYDZIERANKA.indd

Źródło: lot-sercekaszub.pl